Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 106 Kategoride Toplam 599 Ürün Bulunmaktadır.

Tropidog Premium Junior Medium & Large Breed Turkey & Rice 2,5 kg Köpek Maması
resim

Tropidog Premium Junior Medium & Large Breed Turkey & Rice 2,5 kg Köpek Maması

Ana Sayfa » Yemler ve Mamalar » Köpek Mamaları » Tropidog Premium Junior Medium & Large Breed Turkey & Rice 2,5 kg Köpek Maması
Fiyat : TL
Ürün No : 1817
Tarih : 25 Ağustos 2017
Adet :

TropiDog Premium Junior LARGE BREEDS ‒ Rich in TURKEY, with RICE büyük köpek ırklarının yavruları ve hamile/emziren dişi bireyleri için hindi bakımından zengin, pirinç içeren bir Premium mamadır. Hindi etinde emilirlik oranı yüksek proteinler bulunurken mamada sebzeler, meyveler ve kelp algleri (Ascophyllum nodosum) bulunmaktadır. Mamanın içeriğindeki özenle seçilmiş ve dengelenmiş maddeler ve mamanın yüksek sindirilebilirlik oranı büyük köpek ırklarında görülen uzun gelişim döneminde yavru köpeklerin dengeli bir şekilde gelişmelerini sağlar. Glukozamin ve kondroitin eklem yapılarının gelişimini destekler, kıkırdak ve kemik dokuların mikro yaralanmalara karşı dirençlerini artırır. Köpek yavrularının beyin gelişimlerini ve sinir sistemlerinin olgunlaşmasını lesitin ve somon balığı yağında ve keten tohumlarında bulunan Omega-3 yağ asitleri desteklemektedir. Köpek yavrularının doğal savunma mekanizmalarının gelişimine antioksidan kompleksi, doğal bir immunostimülatör olan beta-glukan ve alglerde bulunan etken maddeler olumlu etkilerde bulunurlar. Sorunsuz bağırsak peristaltiğini ve sindirim sisteminde yararlı bakteri florasının gelişimini elma, havuç, bezelye ve buğday kepeğinden elde edilen diyet lifleri sağlamaktadır. Mamada bulunan zeolit katkısı, zeolitin fiziki ve kimyasal özellikleri sayesinde gelişim döneminde ortaya çıkan ishali önler.

Growth Support Formula
– Vücudun tamamının dengeli gelişimi
– İskelet mineralizasyonu sürecinin desteklenmesi
– Köpek yavrularının beyin gelişimleri için gerekli maddelerin temini
Joint & Muscles Support
– Büyüme evreleri boyunca eklem yapılarının gelişmesini kolaylaştırır
– Küçük yaralanmalara karşı kemik ve kıkırdağn direncini arttırır
– Kas gelişimini kolaylaştırır
Optimal Digestive Formula
– Sindirim sistemi işlemlerini düzenleme
– Bağırsak florasının gelişimi

İçerikler
Büyük ırk köpek yavruları için tam porsiyonlu mama.
İçerikteki toplam hayvansal madde oranı: %40. İçerikler: Kurutulmuş hindi eti %15, sığır eti türevi %14, buğday taneleri, mısır, buğday kepeği, tavuk yağı, pirinç %4, kurutulmuş elma %3, keten tohumu %3, somon balığı yağı %2,5, karides unu, kelp algleri Ascophyllum nodosum %1,5, kurutulmuş ıspanak %1,2, kurutulmuş bezelye %1,2, kurutulmuş havuç %1,2, lesitin %1, zeolit, sodyum polifosfat, beta-1,3/1,6-glukan %0,05, kondroitin sülfat %0,1, glukozamin süfat %0,06. İlave içerikler (kilogram başına): Diyet katkıları: vit. A 14 500 IU, vit. D3 800 IU, vit. E 375 mg, vit. C 100 mg, vit. B1 5,0 mg, vit. B2 21,0 mg, vit. B6 10,8 mg, vit. B12 29 mcg, E1 (Fe) 220 mg, E6 (Zn) 110 mg, E5 (Mn) 44 mg, E4 (Cu) 13 mg, E2 (I) 1 mg, E8 (Se) 0,1 mg. Teknolojik katkılar: antioksidanlar. Analiz: ham protein %30,0, ham yağ %16,0, ham selülöz %4,5, ham kül %8,5, su %10,0, kalsiyum (Ca) %1,2, fosfor (P) %1,1.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz