Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 106 Kategoride Toplam 599 Ürün Bulunmaktadır.

Tropidog Premium Adult Small Lamb & Rice 2.5 Kg Köpek Maması
resim

Tropidog Premium Adult Small Lamb & Rice 2.5 Kg Köpek Maması

Ana Sayfa » Yemler ve Mamalar » Köpek Mamaları » Tropidog Premium Adult Small Lamb & Rice 2.5 Kg Köpek Maması
Fiyat : TL
Ürün No : 1813
Tarih : 25 Ağustos 2017
Adet :

TropiDog Premium Adult SMALL BREEDS – LAMB & RICE
TropiDog Premium Adult SMALL BREEDS – LAMB & RICE küçük boy köpek ırklarının yetişkin bireyleri için (10. aydan itibaren) Avustralya kuzusu eti ve pirinç içeren bir Premium mamadır. İyi sindirilebilir kuzu eti proteini, sebzeler, meyveler ve kelp algleri (Ascophyllum nodosum) içerir. İçeriğinde bulunan elma, havuç ve bezelye katkısı doğal vitamin ve bağırsak transiti sürecini iyileştiren bir diyet lifi kaynağıdır. Mamadaki buğday ve mısır embriyoları iyi sindirilebilir lesitin, E vitamini, B grubu vitaminleri ve doymamış yağ asitlerini içerirken, kelp algleri ise mineral bileşik (iyot da dahil) kaynağıdırlar. Bu maddeler hayvanların sağlıkları ve genel kondisyonları için özellikle önemlidir ‒ her şeyden önce hayvanların bağışıklıklarını artırırlar ve derinin ve kürkün gördüğü koruyucu bariyer görevine destek olurlar. Özenle dengelenmiş bu mama küçük boy köpek ırklarının yüksek enerji gereksinimlerini karşılamakla kalmaz, ayrıca lezzetli olması nedeniyle çok seçici hayvanların bile iştahını açar.
Formül
Beklenen Etki
Dental Care Formula
– sağlıklı diş ve diş etleri
– tartar azaltma
Skin Complex
– sağlıklı deri ve kürk
Strength & Vitality
– iyot da dahil olmak üzere birçok mineral sağlar
– organizmayı güçlendirir

Küçük boy köpek ırklarının yetişkin bireyleri için tam porsiyonlu mama.
İçerikteki toplam hayvansal madde oranı: %36. İçerikler: kurutulmuş tavuk eti, buğday taneleri, mısır, hidrolize tavuk eti proteini, %4 kurutulmuş kuzu eti, %4 pirinç, buğday kepeği, tavuk yağı, %3 kurutulmuş elma, %1,2 kurutulmuş bezelye, %1,2 kurutulmuş havuç, buğday embriyoları, mısır embriyoları, %1,2 kelp algleri Ascophyllum nodosum, zeolit, sodyum polifosfat. İlave içerikler (kilogram başına): Diyet katkıları: vit. A 12 000 IU, vit. D3 640 IU, vit. E 520 mg, vit. C 80 mg, vit. B1 4,0 mg, vit. B2 17,5 mg, vit. B6 8,6 mg, vit. B12 24 mcg, E1 (Fe) 160 mg, E6 (Zn) 120 mg, E5 (Mn) 32 mg, E4 (Cu) 14 mg, E2 (I) 0,7 mg, E8 (Se) 0,1 mg. Teknolojik katkılar: antioksidanlar. Analiz: ham protein %28,0, ham yağ %14,8, ham selülöz %2,8, ham kül %10,0, su %10,0.
Köpeğin taze suya sürekli erişimi bulunmalıdır.
Günlük porsiyonu 2-3 öğün halinde veriniz. Günlük mama miktarını köpeğinizin aktiflik düzeyine, fiziki kondisyonuna ve bireysel ihtiyaçlarına göre ayarlayınız. Mamanın önerilen günlük dozu her köpeğin bireysel gereksinimlerine göre değişiklik gösterebilir. Köpeğin enerji gereksinimi arttığında veya köpek kış mevsiminde dışarıda kalıyorsa verilen mama miktarını %10-15 oranında artırınız.
Köpeğin sağlık durumunun düzenli olarak veteriner hekim tarafından kontrol edilmesi önerilir.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz