Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 106 Kategoride Toplam 599 Ürün Bulunmaktadır.

Fluval FX6 Akvaryum Dış Filtre
resim
resim resim

Fluval FX6 Akvaryum Dış Filtre

Ana Sayfa » Akvaryum Ekipmanları » Dış Filitreler » Fluval FX6 Akvaryum Dış Filtre
Fiyat : TL
Ürün No : 3930
Tarih : 26 Temmuz 2019
Adet :

Fluval FX6 Canister Filter 3500Lt/H 

Fluval FX5 Dış filtre’nin üstün başarısı sonrasında FX6 Fluval’in bayrağı devralan yeni dış filtresidir. Fluval FX Serisi dış filtreler bilindiği gibi her zaman bir kademe daha yukarıdadır. Fluval FX6 Filtre son derece geniş özellik yelpazesi ile akvaryumda canlı bakımını kolay ve tatmin edici hale getirir. 
Fluval FX6 Filtre, kompakt tasarımına karşın son derece güçlü bir motora sahiptir. Bu güçlü ve sessiz motor sayesinden Fluval FX6 etkin bir biçimde saatte 3500Lt. su filtre ederek akvaryumunuzun temiz, berrak ve sağlıklı kalması için elinden gelenden fazlasını sunmaktadır. 
Özel çok katmanlı sepet tasarımı sayesinde yüksek su geçirgenliği sağlarken filtre malzemelerini de kolaylıkla ekleyebilir veya çıkarabilirsiniz. Fluval FX6 yaklaşık 6 Litre hacminde filtre malzemesi alabilmektedir. Kolaylıkla kombin yapabileceğini filtre malzemeleri ile akvaryumunuzu mümkün olan en üst düzeyde temiz ve sağlıklı hale getirebilirsiniz.
Fluval FX6 özel sepet sistemi, her katmanda sünger barındırmaktadır. Sepetler T şekilli tutacakları sayesinde kolay ve hızlı bir biçimde filtreden ayırılabilirler bu sayede rutin bakım konusunda hiç zorlanmazsınız. 
Fluval FX6 Filtre sahip olduğu Smart-Pump Technology ( Akıllı Pompa Teknolojisi ) sayesinden en etkin şekilde çalışır ve sistem kontrolü için eklenmiş olan elektronik devre sayesinden dış filtrenizin pervanesini ve su çıkış gücünü ölçerek sağlıklı çalışıp çalışmadığını hatta enerji tüketimini dahi sürekli kontrol eder. Smart-Pump Technology ilk çalıştırma esnasında filtre içerisindeki havanın dışarı çıkmasını sağlayarak kendi kendini çalıştırır. Fluval FX6’nın dahili elektrok beyni sistemi her 12 saatte bir geçici olarak durdurur ve içeride muhtemel sıkışmış olan havanın çıkmasına izin verir, bu sayede filtreniz her zaman aynı verimlilikle çalışmaya devam eder.
Fluval FX6 Dış filtre sadece 54cm. olan yüksekliğe sayesinde hemen hemen her yere sığabilir.
Öne Çıkan Özellikler;
41W 3500Lt/H 
Smart-Pump Technology ( Akıllı Pompa Teknolojisi ) 
Sessis çalışma 
Click-Fit AquaStop Musluk Sistemi 
20Lt su hacmi
6Lt filtre malzemesi hacmi 
Mükemmel filtrasyon 
54cm yükseklik 
Uzun ömürlü kullanım 
Bir önceki bakım temizlik bilgisi gösterebilme  
Tatlı ve tuzlu su için uygunluk 
Düşük enerji tüketimi ve üstün performans 
Filtre malzemeleri 

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz