Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 106 Kategoride Toplam 599 Ürün Bulunmaktadır.

Fluval 206 Dış Filtre
resim
resim resim

Fluval 206 Dış Filtre

Ana Sayfa » Akvaryum Ekipmanları » Dış Filitreler » Fluval 206 Dış Filtre
Fiyat : TL
Ürün No : 3932
Tarih : 26 Temmuz 2019
Adet :

Fluval 206 Canister Filter 780Lt/H

Fluval 206 Dış Filtre  size, yüksek filtrasyon kalitelisi, uzun bakım aralıkları, kolay ve hızlı kurulum gibi birçok avantaj sunar. Hepsinden önemlisi ile son derece sessiz çalışma teknolojisi, balık bakımını kolay ve zevkli hale getirir. Fluval 05 Serisi filtrelerin kazandığı başarıya ve üretim teknolojisine dayanılarak üretilen Fluval 206 ( Fluval A207 ) Dış Filtre çok fonksiyonlu, yüksek filtrasyon hacri ile daha önce hiç olmadığı kadar temiz ve daha da sağlıklı bir akvaryum sahibi olmanızı destekler.   
Fluval 206 Dış Filtre  sahip olduğu teknolojik yenilikleri sayesinde akvaryumunuz için endişe etmenize gerek kalmadan faaliyetini sürdürecektir. Fluval 206 Dış Filtre’nin ek özellikleri size son derece kolay kullanım sunar. Örneğin; Aqua-Stop Valve isimli ve patentli teknolojisi sayesinde kolaylıkla ve ortalığı kirletmeden hortum değiştirmenize olanak sağlarken, Single-motion Lift-lock kelepçeler kolay temizlik ve bakım fırsatı sunar. Filtre içerisindeki çoklu bir biçimde çıkarılabilir filtre sepetleri ise mekanik, kimyasal ve biyolojik filtrastın için ihtiyaç duyacağınız temel filtre malzemeleri ile birlikte gelmektedir.  
Son olarak, kare tasarımı sayesinde alışılmış silindirik dış filtrelere göre %35 ila %50 oranından daha fazla su hacmine sahiptir ve suyun çok daha fazla filtre malzemesi ile teması sağlanmaktadır. 
Öne Çıkan Özellikler;
* 10W Enerji Tüketimi 
* Saatte 780 Litre su akışı 
* Güçlendirilmiş motor 
* Yüksek su akışı 
* Geniş bakım aralığı 
* Güçlendirilmiş su akış sistemi  
* Bio-Sünger ile çok daha etkin biyolojik yapı  
* Özel pervane sayesinden %15’e kadar daha sessiz 

İlgili Terimler :

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz